Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0