Series
Ratings
56
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0