Movies
Ratings
115
The Imitation GameRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0