Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 2.0