Movies
Ratings
525
Ong Bak 3Rated ★ 0.5
Man of SteelRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 1.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 1.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 1.5
RamboRated ★ 1.5
AnacondaRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 0.5
GreaseRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 1.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 1.0