Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
NANARated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0