Titles you rated
- Excessive ChallengeRated ★ 4.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5