Titles you rated
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5