Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 1.0
OnceRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0