Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 1.5
The ProposalRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 0.5
Dark NunsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.5
After YangRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0