Movies
Ratings
807
AftersunRated ★ 0.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 0.5
LeonRated ★ 3.5
The HiveRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 2.0
FallRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The BeguiledRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5