Series
Ratings
34
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 1.0- DoubtRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.5
SeeRated ★ 4.5
SeeRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
MovingRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0