Movies
Ratings
149
Still AliceRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 2.0
Two Days, One NightRated ★ 5.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.5
StokerRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5