Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
FAQRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Cuba and the CameramanRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Under the Amalfi SunRated ★ 1.5
The WaveRated ★ 3.0
Jazz on a Summer's DayRated ★ 3.0
BargainRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Support the GirlsRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 2.5