Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0