Titles you rated
Madame WebRated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 2.5
The UnforgivableRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5
SpiritwalkerRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Tomb of the RiverRated ★ 2.5
The Last DuelRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 2.5
Those Who Wish Me DeadRated ★ 3.5