Titles you rated
SpellboundRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
Family SwitchRated ★ 3.0
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The MovieRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant MayhemRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Metal LordsRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
One Piece StampedeRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.5
EliRated ★ 2.0
Smurfs: The Lost VillageRated ★ 2.5