Movies
Ratings
97
V for VendettaRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0