Movies
Ratings
319
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
ItRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The BabadookRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0