Movies
Ratings
390
Fist of LegendRated ★ 5.0
Let's Go to PrisonRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Storm RidersRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Closed NoteRated ★ 4.0
Royal TrampRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 4.0
The Legend IRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0