Movies
Ratings
357
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 1.5
Au Revoir les EnfantsRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 2.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0