Movies
Ratings
1322
A hot roofRated ★ 3.0
Bad TeacherRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 5.0
UsRated ★ 1.5
MantisRated ★ 2.5
3-IronRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Big DealRated ★ 3.5
Police Academy 5: Assignment Miami BeachRated ★ 1.0
Police Academy 4: Citizens on PatrolRated ★ 2.0
Police Academy 3: Back in TrainingRated ★ 3.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5- Midnight SunRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5