Series
Ratings
389
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Marvel's The DefendersRated ★ 1.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.5- A-List to PlaylistRated ★ 4.0
Frankly SpeakingRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 4.0
Backstreet RookieRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0- History of ScruffinessRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 1.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
TitansRated ★ 5.0
TitansRated ★ 5.0
TitansRated ★ 5.0