Series
Ratings
12
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Young SheldonRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0