Movies
Ratings
270
Happy GilmoreRated ★ 3.5
Daddy's HomeRated ★ 1.5
Phineas and Ferb: The Fast and the PhineasRated ★ 1.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 1.5
Camp RockRated ★ 2.0
Jennifer's BodyRated ★ 3.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Grown UpsRated ★ 3.0
Identity ThiefRated ★ 2.5
Step BrothersRated ★ 4.0
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Do RevengeRated ★ 1.5
The InterviewRated ★ 3.5
The Iron ClawRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 3.5
Don't Worry DarlingRated ★ 3.0