Titles you rated
Better DaysRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0