Titles you rated
Ocean's EightRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Forbidden FairytaleRated ★ 2.0