Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.5- MonsterRated ★ 1.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 0.5
BakemonogatariRated ★ 2.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 2.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.5
Big MouthRated ★ 0.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 2.0
AnotherRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5- GintamaRated ★ 4.0
Detective Academy QRated ★ 2.5