Movies
Ratings
64
Gran TorinoRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
RevolverRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0