Titles you rated
Kung Fu JungleRated ★ 3.5
Future CopsRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
MonstrumRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The HighwaymenRated ★ 3.0
Triple FrontierRated ★ 3.0
LealRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
AnonRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0