Titles you rated
YamakasiRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Cutthroat IslandRated ★ 3.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 2.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 1.0
Piranha 3DDRated ★ 1.5
Edge of DarknessRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.5
ChaosRated ★ 2.5
Tower HeistRated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 2.5
I, FrankensteinRated ★ 1.5
Tai-Chi MasterRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 1.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5