Movies
Ratings
88
RioRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0