Series
Ratings
12
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
PastaRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Summer StrikeRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5