Movies
Ratings
20
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0