Movies
Ratings
122
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 4.0