Series
Ratings
41
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5