Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 3.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.0