Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0