Movies
Ratings
1084
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0