Series
Ratings
178- BossRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5