Titles you rated
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
RoundersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Road TripRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0- One WinRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5