Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
SpringtimeRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 2.0
MossRated ★ 2.0
The Magic CrystalRated ★ 2.0