Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
MurdererRated ★ 2.0