Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
 - The RibRated ★ 2.0
 - EntityRated ★ 3.0
 - ChaehwaRated ★ 3.5
 - LiliesRated ★ 2.0
 - Toe-Tapping TunesRated ★ 3.0
 - A Messy DayRated ★ 2.5
 
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Her Will Be DoneRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 3.5