Movies
Ratings
186
The Light Between OceansRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.0
What IfRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0