Movies
Ratings
568 No Other ChoiceRated ★ 5.0 No Other ChoiceRated ★ 5.0
 Yadang: The SnitchRated ★ 3.0 Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 MisericordiaRated ★ 4.5 MisericordiaRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
 EternalsRated ★ 2.5 EternalsRated ★ 2.5
 The Greatest ShowmanRated ★ 3.0 The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
 Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0 Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
 UnlockedRated ★ 2.5 UnlockedRated ★ 2.5
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
 The RoundupRated ★ 2.5 The RoundupRated ★ 2.5
 The OutlawsRated ★ 2.5 The OutlawsRated ★ 2.5
 The Man Standing NextRated ★ 4.0 The Man Standing NextRated ★ 4.0
 TenetRated ★ 3.0 TenetRated ★ 3.0
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 3.0 Inside Out 2Rated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 Triangle of SadnessRated ★ 4.0 Triangle of SadnessRated ★ 4.0
 Green BookRated ★ 3.5 Green BookRated ★ 3.5