Titles you rated
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
The Flirting ScholarRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Dragon InnRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Game of DeathRated ★ 5.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 5.0
RioRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0