Series
Ratings
55- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
ExplainedRated ★ 5.0
ExplainedRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 2.0