Titles you rated
LolitaRated ★ 5.0
The Breakfast ClubRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 5.0
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 5.0
This Is EnglandRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.0
PricelessRated ★ 2.0
GreaseRated ★ 2.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0