Titles you rated
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
DropRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 2.5
The Life of ChuckRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0- Best Regards to AllRated ★ 3.5
TatamiRated ★ 4.0
Meeting with Pol PotRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0